MAX6348UR33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6348UR33+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6348UR33+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECT LP 3.30V SOT23-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6348UR33+T.pdf2.MAX6348UR33+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6348UR33+T
Tau Wae MAX6348UR33+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VOLT DETECT LP 3.30V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38524 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6348UR33+T.pdf2.MAX6348UR33+T.pdf
Putanga - Tae 3.3V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 100 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Strip Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Whakaputa Open Drain or Open Collector Ētahi Ingoa MAX6348UR33+
MAX6348UR33+TTR
MAX6348UR33+TTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tau Wae Tuakiri MAX6348
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6347XR45-T
MAX6347XR45-T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC MPU/RESET CIRC 4.50V SC70-3
I roto i te taonga: 4120 pcs
Tikiake: MAX6347XR45-T.pdf
RFQ
MAX6348UR33-T
MAX6348UR33-T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC MPU/RESET CIRC 3.30V SOT23-3