MAX6337US18D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6337US18D3+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6337US18D3+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 1.80V SOT143-4
Ngā Rauemi: 1.MAX6337US18D3+T.pdf2.MAX6337US18D3+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6337US18D3+T
Tau Wae MAX6337US18D3+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 1.80V SOT143-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55358 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6337US18D3+T.pdf2.MAX6337US18D3+T.pdf
Putanga - Tae 1.8V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-143-4 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 100 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-253-4, TO-253AA
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Tau Wae Tuakiri MAX6337
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6337US20D3-T
MAX6337US20D3-T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC MPU LV 2.00V 100MS SOT143-4
I roto i te taonga: 4732 pcs
Tikiake: MAX6337US20D3-T.pdf
RFQ
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC MPU/RESET CIRC 2.00V SOT143-4
I roto i te taonga: 76396 pcs
Tikiake: MAX6337US20D3+T.pdf
RFQ
MAX6337US18D3-T
MAX6337US18D3-T
Whakaahuatanga: IC MPU LV 1.80V 100MS SOT143-4