MAX6337US16D1+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6337US16D1+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6337US16D1+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 1.60V SOT143-4
Ngā Rauemi: 1.MAX6337US16D1+T.pdf2.MAX6337US16D1+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6337US16D1+T
Tau Wae MAX6337US16D1+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 1.60V SOT143-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38149 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6337US16D1+T.pdf2.MAX6337US16D1+T.pdf
Putanga - Tae 1 ms Minimum Tuhinga o mua - Breakdown SOT-143-4
Momo Simple Reset/Power-On Reset Raupapa -
Te Tema Tema 1.6V RoHS Tūnga Cut Tape (CT)
Tautuhi Tautuhi 1 Ko te poari TO-253-4, TO-253AA
Ētahi Ingoa MAX6337US16D1+TCT Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o nga Tae Active Low Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga MAX6337US16D1+T
Whakaahua nui Supervisor Open Drain or Open Collector Channel SOT-143-4 Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 1.60V SOT143-4