MAX6314US28D3-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6314US28D3-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6314US28D3-T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC RESET CIRCUIT 2.80V SOT143-4
Ngā Rauemi: 1.MAX6314US28D3-T.pdf2.MAX6314US28D3-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6314US28D3-T
Tau Wae MAX6314US28D3-T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC RESET CIRCUIT 2.80V SOT143-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5850 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6314US28D3-T.pdf2.MAX6314US28D3-T.pdf
Putanga - Tae 2.8V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-143-4 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 140 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-253-4, TO-253AA
Whakaputa Bidirectional Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Supervisor Bidirectional 1 Channel SOT-143-4 Tau Wae Tuakiri MAX6314
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6314US28D4+T
MAX6314US28D4+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC RESET CIRCUIT 2.80V SOT143-4
I roto i te taonga: 42620 pcs
Tikiake: MAX6314US28D4+T.pdf
RFQ
MAX6314US28D3+T
MAX6314US28D3+T
Kaihanga: Maxim Integrated