MAX6314US28D2+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6314US28D2+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6314US28D2+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC RESET CIRCUIT 2.80V SOT143-4
Ngā Rauemi: 1.MAX6314US28D2+T.pdf2.MAX6314US28D2+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6314US28D2+T
Tau Wae MAX6314US28D2+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC RESET CIRCUIT 2.80V SOT143-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36292 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6314US28D2+T.pdf2.MAX6314US28D2+T.pdf
Putanga - Tae 2.8V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-143-4 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 20 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Strip Paa / Case TO-253-4, TO-253AA
Whakaputa Bidirectional Ētahi Ingoa MAX6314US28D2+
MAX6314US28D2+TTR
MAX6314US28D2+TTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1