MAX6143AASA33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6143AASA33+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 3.3V 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.MAX6143AASA33+T.pdf2.MAX6143AASA33+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6143AASA33+T
Tau Wae MAX6143AASA33+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 3.3V 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4664 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6143AASA33+T.pdf2.MAX6143AASA33+T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Momotuhi - Whakauru 5.3 V ~ 40 V
Te manawanui ±0.06% Te Tae Tema 3ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz 9.3µVrms
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 5µVp-p Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.06% 30mA 8-SOIC I teie nei - Te tuku 650µA
Nama - Whakaputa 30mA Tau Wae Tuakiri MAX6143
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6143AASA50+
MAX6143AASA50+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC VREF SERIES 5V 8SOIC
I roto i te taonga: 15211 pcs
Tikiake: MAX6143AASA50+.pdf
RFQ
MAX6143AASA25+
MAX6143AASA25+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
I roto i te taonga: 15996 pcs
Tikiake: MAX6143AASA25+.pdf
RFQ
MAX6143AASA25+T
MAX6143AASA25+T
Tikiake: MAX6143AASA25+T.pdf
MAX6143AASA41+
MAX6143AASA41+
Whakaahuatanga: IC VREF SERIES 4.096V 8SOIC