MAX6143AASA10+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6143AASA10+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 10V 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.MAX6143AASA10+T.pdf2.MAX6143AASA10+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6143AASA10+T
Tau Wae MAX6143AASA10+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 10V 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17992 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6143AASA10+T.pdf2.MAX6143AASA10+T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 10V Momotuhi - Whakauru 12 V ~ 40 V
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema 3ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz 29µVrms
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 18µVp-p Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.05% 30mA 8-SOIC
I teie nei - Te tuku 700µA Nama - Whakaputa 30mA
Tau Wae Tuakiri MAX6143
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6143AASA25+
MAX6143AASA25+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
I roto i te taonga: 15996 pcs
Tikiake: MAX6143AASA25+.pdf
RFQ
MAX6143AASA41+
MAX6143AASA41+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC VREF SERIES 4.096V 8SOIC