MAX6126A30+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6126A30+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6126A30+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 3V 8UMAX
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6126A30+T
Tau Wae MAX6126A30+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 3V 8UMAX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3V Momotuhi - Whakauru 3.2 V ~ 12.6 V
Te manawanui ±0.06% Te Tae Tema 5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 8-uMAX Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz -
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 1.75µVp-p Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.06% 10mA 8-uMAX
I teie nei - Te tuku 725µA Nama - Whakaputa 10mA
Tau Wae Tuakiri MAX6126
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6126A25+
MAX6126A25+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC VREF SERIES 2.5V 8UMAX
I roto i te taonga: 23067 pcs
Tikiake: MAX6126A25+.pdf
RFQ
MAX6126A30+
MAX6126A30+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC VREF SERIES 3V 8UMAX