MAX6126A25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6126A25+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6126A25+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 2.5V 8UMAX
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6126A25+T
Tau Wae MAX6126A25+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 2.5V 8UMAX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Momotuhi - Whakauru 2.7 V ~ 12.6 V
Te manawanui ±0.06% Te Tae Tema 5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 8-uMAX Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Original-Reel®
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Momo putanga Fixed
Ētahi Ingoa MAX6126A25+TDKR Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Noise - 10Hz ki te 10kHz - Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 1.45µVp-p
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.06% 10mA 8-uMAX I teie nei - Te tuku 725µA
Nama - Whakaputa 10mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6125EUR+T
MAX6125EUR+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-3
I roto i te taonga: 52391 pcs
Tikiake: MAX6125EUR+T.pdf
RFQ
MAX6126A21+T
MAX6126A21+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC VREF SERIES 2.048V 8UMAX
I roto i te taonga: 22435 pcs
Tikiake: MAX6126A21+T.pdf
RFQ
MAX6126A25+
MAX6126A25+
Whakaahuatanga: IC VREF SERIES 2.5V 8UMAX