MAX22501EATA+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX22501EATA+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX22501EATA+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC TXRX RS485/422 ESD TDFN8
Ngā Rauemi: MAX22501EATA+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX22501EATA+T
Tau Wae MAX22501EATA+T Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 42412 pcs Pepa Raraunga MAX22501EATA+T.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 5.5 V Momo Transceiver
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TDFN (3x3) Raupapa -
Kaiwhiwhi Hysteresis 250mV Tuhinga RS422, RS485
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-WDFN Exposed Pad
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Te maha o nga Kaikoi / Kaiwhiwhi 1/1