MAX22500EATB+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX22500EATB+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC TXRX RS485/422 ESD TDFN10
Ngā Rauemi: MAX22500EATB+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX22500EATB+T
Tau Wae MAX22500EATB+T Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 27521 pcs Pepa Raraunga MAX22500EATB+T.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 5.5 V Momo Transceiver
Pūrere Pūrere Whakarato 10-TDFN (3x3) Raupapa -
Kaiwhiwhi Hysteresis 250mV Tuhinga RS422, RS485
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 10-WDFN Exposed Pad
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Te maha o nga Kaikoi / Kaiwhiwhi 1/1