MAX1928EUB18+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX1928EUB18+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG BCK 1.8V 0.8A SYNC 10UMAX
Ngā Rauemi: 1.MAX1928EUB18+T.pdf2.MAX1928EUB18+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1928EUB18+T
Tau Wae MAX1928EUB18+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG BCK 1.8V 0.8A SYNC 10UMAX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5109 pcs Pepa Raraunga 1.MAX1928EUB18+T.pdf2.MAX1928EUB18+T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 10-uMAX Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 800kHz ~ 1.2MHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 800mA 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Nama - Whakaputa 800mA Tau Wae Tuakiri MAX1928
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX1928EUB25+T
MAX1928EUB25+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG BCK 2.5V 0.8A SYNC 10UMAX
I roto i te taonga: 6041 pcs
Tikiake: MAX1928EUB25+T.pdf
RFQ
MAX1926ETC+T
MAX1926ETC+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC CHARGER LI+ 12-TQFN
I roto i te taonga: 54547 pcs
Tikiake: MAX1926ETC+T.pdf
RFQ
MAX1928EUB18+
MAX1928EUB18+
Whakaahuatanga: IC REG BCK 1.8V 0.8A SYNC 10UMAX
Tikiake: MAX1928EUB18+.pdf
MAX192ACAP+
MAX192ACAP+
Whakaahuatanga: IC ADC 10BIT SERIAL 20-SSOP
Tikiake: MAX192ACAP+.pdf
Whakaahuatanga: IC ADC LP 10-BIT 133KHZ 20-SSOP