MAX1928EUB15+T
Hua Hua
Tau Wae: MAX1928EUB15+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG BCK 1.5V 0.8A SYNC 10UMAX
Ngā Rauemi: 1.MAX1928EUB15+T.pdf2.MAX1928EUB15+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1928EUB15+T
Tau Wae MAX1928EUB15+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG BCK 1.5V 0.8A SYNC 10UMAX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47353 pcs Pepa Raraunga 1.MAX1928EUB15+T.pdf2.MAX1928EUB15+T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 10-uMAX Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 800kHz ~ 1.2MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 800mA 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Nama - Whakaputa 800mA
Tau Wae Tuakiri MAX1928
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX1928EUB25+T
MAX1928EUB25+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG BCK 2.5V 0.8A SYNC 10UMAX