MAX1819EBL33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX1819EBL33+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX1819EBL33+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN POS ADJ 500MA 6UCSP
Ngā Rauemi: 1.MAX1819EBL33+T.pdf2.MAX1819EBL33+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1819EBL33+T
Tau Wae MAX1819EBL33+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LIN POS ADJ 500MA 6UCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61240 pcs Pepa Raraunga 1.MAX1819EBL33+T.pdf2.MAX1819EBL33+T.pdf
Rae Tae (Max) 0.232V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.25V (3.3V)
Putanga - Whakaputa (Max) 5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-UCSP (1x1.52) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-WFBGA, CSPBGA PSRR -
Momo putanga Adjustable (Fixed) Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.25 V ~ 5 V 500mA 6-UCSP (1x1.52) I teie nei - Quiescent (Iq) 250µA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power Good