MAX1819EBL25-T
Hua Hua
Tau Wae: MAX1819EBL25-T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN POS ADJ 500MA 9UCSP
Ngā Rauemi: 1.MAX1819EBL25-T.pdf2.MAX1819EBL25-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1819EBL25-T
Tau Wae MAX1819EBL25-T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LIN POS ADJ 500MA 9UCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5328 pcs Pepa Raraunga 1.MAX1819EBL25-T.pdf2.MAX1819EBL25-T.pdf
Rae Tae (Max) 0.28V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.25V (2.5V)
Putanga - Whakaputa (Max) 5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 9-UCSP (3x3) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 9-UFBGA, WLCSP PSRR -
Momo putanga Adjustable (Fixed) Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 2.5V, 1.25 V ~ 5 V 500mA 9-UCSP (3x3)
I teie nei - Quiescent (Iq) 250µA Nama - Whakaputa 500mA