MAX16056ATA46+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX16056ATA46+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX16056ATA46+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC SUPERVISOR P-P 4.6V 8-TDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX16056ATA46+T.pdf2.MAX16056ATA46+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX16056ATA46+T
Tau Wae MAX16056ATA46+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC SUPERVISOR P-P 4.6V 8-TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43349 pcs Pepa Raraunga 1.MAX16056ATA46+T.pdf2.MAX16056ATA46+T.pdf
Putanga - Tae 4.625V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TDFN-EP (3x3) Raupapa -
Tautuhi Tautuhi Adjustable/Selectable Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-WDFN Exposed Pad
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)