MAX16056ATA31+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX16056ATA31+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX16056ATA31+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC SUPERVISOR P-P 3.1V 8-TDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX16056ATA31+T.pdf2.MAX16056ATA31+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX16056ATA31+T
Tau Wae MAX16056ATA31+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC SUPERVISOR P-P 3.1V 8-TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31209 pcs Pepa Raraunga 1.MAX16056ATA31+T.pdf2.MAX16056ATA31+T.pdf
Putanga - Tae 3.075V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TDFN-EP (3x3) Raupapa -
Tautuhi Tautuhi Adjustable/Selectable Tautuhi anō Active Low
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 8-WDFN Exposed Pad
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Ētahi Ingoa MAX16056ATA31+TCT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1