MAX1589ETT075+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX1589ETT075+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX1589ETT075+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 0.75V 500MA 6TDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX1589ETT075+T.pdf2.MAX1589ETT075+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1589ETT075+T
Tau Wae MAX1589ETT075+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 0.75V 500MA 6TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5150 pcs Pepa Raraunga 1.MAX1589ETT075+T.pdf2.MAX1589ETT075+T.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.75V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.6V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-TDFN-EP (3x3) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 70dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.75V 500mA 6-TDFN-EP (3x3)
I teie nei - Quiescent (Iq) 140µA Nama - Whakaputa 500mA