MAX1589AEZT075+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX1589AEZT075+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX1589AEZT075+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 0.75V 500MA TSOT23-6
Ngā Rauemi: 1.MAX1589AEZT075+T.pdf2.MAX1589AEZT075+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1589AEZT075+T
Tau Wae MAX1589AEZT075+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LIN 0.75V 500MA TSOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4652 pcs Pepa Raraunga 1.MAX1589AEZT075+T.pdf2.MAX1589AEZT075+T.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.75V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.6V
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-6 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 PSRR 70dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.75V 500mA TSOT-23-6
I teie nei - Quiescent (Iq) 140µA Nama - Whakaputa 500mA