MAX15007AATT/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX15007AATT/V+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX15007AATT/V+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 50MA 6TDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX15007AATT/V+T.pdf2.MAX15007AATT/V+T.pdf3.MAX15007AATT/V+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX15007AATT/V+T
Tau Wae MAX15007AATT/V+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 50MA 6TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 1V @ 50mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-TDFN-EP (3x3) Raupapa Automotive, AEC-Q100
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 66dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 6-TDFN-EP (3x3) Tae - Whakaaetanga (Max) 150µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 18µA Nama - Whakaputa 50mA