MAX15007AATT+TW
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX15007AATT+TW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX15007AATT+TW
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 50MA 6TDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX15007AATT+TW.pdf2.MAX15007AATT+TW.pdf3.MAX15007AATT+TW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX15007AATT+TW
Tau Wae MAX15007AATT+TW Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 50MA 6TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 1V @ 50mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-TDFN-EP (3x3) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Original-Reel®
Paa / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 66dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MAX15007AATT+TWDKR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 6-TDFN-EP (3x3)
Tae - Whakaaetanga (Max) 150µA I teie nei - Quiescent (Iq) 18µA
Nama - Whakaputa 50mA Ngā Āhuatanga Mana Enable