MAX15004BAUE/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX15004BAUE/V+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX15004BAUE/V+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG CTRLR MULT TOP 16TSSOP
Ngā Rauemi: 1.MAX15004BAUE/V+T.pdf2.MAX15004BAUE/V+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX15004BAUE/V+T
Tau Wae MAX15004BAUE/V+T Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 56381 pcs Pepa Raraunga 1.MAX15004BAUE/V+T.pdf2.MAX15004BAUE/V+T.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 40 V Topology Boost, Flyback, SEPIC
Kaiwhakahaere Tukutahi No Pūrere Pūrere Whakarato 16-TSSOP
Raupapa Automotive, AEC-Q100 Ngā Waehere Serial -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Momo putanga Transistor Driver Mahinga Whakaputa 1
Whirihoranga Whakaputa Positive, Isolation Capable Ētahi Ingoa MAX15004BAUE/V+TTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Tau o nga Hua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Rautanga - Whakawhiti 15kHz ~ 500kHz Taumahi Mahi (Max) 50%