MAX15004AAUE/V+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX15004AAUE/V+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX15004AAUE/V+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG CTRLR MULT TOP 16TSSOP
Ngā Rauemi: 1.MAX15004AAUE/V+.pdf2.MAX15004AAUE/V+.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX15004AAUE/V+
Tau Wae MAX15004AAUE/V+ Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 45827 pcs Pepa Raraunga 1.MAX15004AAUE/V+.pdf2.MAX15004AAUE/V+.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 40 V Topology Boost, Flyback, SEPIC
Kaiwhakahaere Tukutahi No Pūrere Pūrere Whakarato 16-TSSOP-EP
Raupapa Automotive, AEC-Q100 Ngā Waehere Serial -
Packaging Tube Paa / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Momo putanga Transistor Driver Mahinga Whakaputa 1
Whirihoranga Whakaputa Positive, Isolation Capable Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Hua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Step-Up, Step-Up/Step-Down Rautanga - Whakawhiti 15kHz ~ 500kHz