DS1077U-120+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1077U-120+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS1077U-120+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-USOP
Ngā Rauemi: DS1077U-120+.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS1077U-120+
Tau Wae DS1077U-120+ Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 43325 pcs Pepa Raraunga DS1077U-120+.pdf
Tuhinga o mua 4.75 V ~ 5.25 V Momo Oscillator, Fixed Frequency (Dual)
Pūrere Pūrere Whakarato 8-uSOP Raupapa EconOscillator™
Packaging Tube Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 14.6kHz ~ 120MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Oscillator, Fixed Frequency (Dual) IC 14.6kHz ~ 120MHz 8-uSOP I teie nei - Te tuku 50mA