DS1077LZ-60+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS1077LZ-60+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8SOIC
Ngā Rauemi: DS1077LZ-60+.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS1077LZ-60+
Tau Wae DS1077LZ-60+ Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 46544 pcs Pepa Raraunga DS1077LZ-60+.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 3.6 V Momo Oscillator, Fixed Frequency (Dual)
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa EconOscillator™
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 7.32kHz ~ 60MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Oscillator, Fixed Frequency (Dual) IC 7.32kHz ~ 60MHz 8-SOIC I teie nei - Te tuku 25mA