MP2309DS-LF
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP2309DS-LF
Kaihanga / Waitohu: MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK ADJ 1A SYNC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP2309DS-LF
Tau Wae MP2309DS-LF Kaihanga MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga IC REG BUCK ADJ 1A SYNC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46886 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.923V Putanga - Whakaputa (Max) 20V
Momotuhi - Input (Min) 4.75V Ngaohihi - Whakauru (Max) 23V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo putanga Adjustable Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 340kHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.923V 1 Output 1A 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Nama - Whakaputa 1A