MP2305DS-LF
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP2305DS-LF
Kaihanga / Waitohu: MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK ADJ 2A SYNC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP2305DS-LF
Tau Wae MP2305DS-LF Kaihanga MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga IC REG BUCK ADJ 2A SYNC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44607 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.923V Putanga - Whakaputa (Max) 20V
Momotuhi - Input (Min) 4.75V Ngaohihi - Whakauru (Max) 23V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo putanga Adjustable Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 340kHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.923V 1 Output 2A 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Nama - Whakaputa 2A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MP2303DN-LF
MP2303DN-LF
Kaihanga: MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga: IC REG BUCK ADJ 3A SYNC
I roto i te taonga: 22213 pcs
Tikiake:
RFQ
MP2305DS-LF-Z
MP2305DS-LF-Z
Whakaahuatanga: IC REG BUCK ADJ 2A SYNC