SPU03M-15
MEAN WELLMEAN WELL
SPU03M-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPU03M-15
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 3W
Ngā Rauemi: SPU03M-15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPU03M-15
Tau Wae SPU03M-15 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15403 pcs Pepa Raraunga SPU03M-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3000V Momotuhi - Input (Min) 10.8V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.77" L x 0.30" W x 0.40" H (19.6mm x 7.5mm x 10.2mm)
Raupapa SPU03 Mana (Watts) 3W
Packaging - Paa / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 1866-4861
SPU03M-15-ND
Tae Mahi -40°C ~ 90°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, SCP
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 200mA Nga tono ITE (Commercial)