SPU03L-15
MEAN WELLMEAN WELL
SPU03L-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPU03L-15
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 3W
Ngā Rauemi: SPU03L-15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPU03L-15
Tau Wae SPU03L-15 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16420 pcs Pepa Raraunga SPU03L-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3000V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.77" L x 0.30" W x 0.40" H (19.6mm x 7.5mm x 10.2mm)
Raupapa SPU03 Mana (Watts) 3W
Packaging Tube Paa / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 1866-4858
SPU03L-15-ND
Tae Mahi -40°C ~ 90°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, SCP
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 200mA Nga tono ITE (Commercial)