SPBW06F-12
MEAN WELLMEAN WELL
SPBW06F-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPBW06F-12
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 6W
Ngā Rauemi: SPBW06F-12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPBW06F-12
Tau Wae SPBW06F-12 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9918 pcs Pepa Raraunga SPBW06F-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1500V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Raupapa SPBW06 Mana (Watts) 6W
Packaging - Paa / Case 8-SIP Module, 7 Leads
Ētahi Ingoa 1866-4811
SPBW06F-12-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low