SPBW03F-12
MEAN WELLMEAN WELL
SPBW03F-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPBW03F-12
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 3W
Ngā Rauemi: SPBW03F-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPBW03F-12
Tau Wae SPBW03F-12 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12191 pcs Pepa Raraunga SPBW03F-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1500V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Raupapa SPBW03 Mana (Watts) 3W
Packaging Tube Paa / Case 8-SIP Module, 7 Leads
Ētahi Ingoa 1866-4803
SPBW03F-12-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 250mA 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 250mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SPBW03G-15
SPBW03G-15
Kaihanga: MEAN WELL
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 3W
I roto i te taonga: 11578 pcs
Tikiake: SPBW03G-15.pdf
RFQ
SPBTLE-RF0
SPBTLE-RF0
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: MOD VLP BLUETOOTH REV V4.1
I roto i te taonga: 6027 pcs
Tikiake: SPBTLE-RF0.pdf
RFQ
SPBW03F-15
SPBW03F-15
Kaihanga: MEAN WELL
Tikiake: SPBW03F-15.pdf
SPBTLE-RF0TR
SPBTLE-RF0TR
Kaihanga: STMicroelectronics
Tikiake: SPBTLE-RF0TR.pdf
SPBTLE-1S
SPBTLE-1S
Whakaahuatanga: SYSTEM PRODUCT & MODULE
Tikiake: SPBTLE-1S.pdf
SPBW03G-03
SPBW03G-03
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 2.3W
Tikiake: SPBW03G-03.pdf
SPBTLE-RFTR
SPBTLE-RFTR
Whakaahuatanga: MOD RF TXRX BLUETOOTH CHIP ANT
Tikiake: SPBTLE-RFTR.pdf
SPBW03G-05
SPBW03G-05
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 3W
Tikiake: SPBW03G-05.pdf
SPBTLE-1STR
SPBTLE-1STR
Tikiake: SPBTLE-1STR.pdf
SPBTLE-RF
SPBTLE-RF
Whakaahuatanga: RF TXRX MOD BLUETOOTH CHIP ANT
Tikiake: SPBTLE-RF.pdf
SPBW06F-03
SPBW06F-03
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 5W