SPA01B-12
MEAN WELLMEAN WELL
SPA01B-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPA01B-12
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 1W
Ngā Rauemi: SPA01B-12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPA01B-12
Tau Wae SPA01B-12 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12899 pcs Pepa Raraunga SPA01B-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1500V Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.69" L x 0.31" W x 0.44" H (17.4mm x 7.8mm x 11.1mm)
Raupapa SPA01 Mana (Watts) 1W
Packaging - Paa / Case 6-SIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 1866-4747
SPA01B-12-ND
Tae Mahi -40°C ~ 90°C (With Derating)
He pai 78% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 83mA 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 83mA Nga tono ITE (Commercial)