SPA01A-15
MEAN WELLMEAN WELL
SPA01A-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPA01A-15
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 1W
Ngā Rauemi: SPA01A-15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPA01A-15
Tau Wae SPA01A-15 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11475 pcs Pepa Raraunga SPA01A-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 1500V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.69" L x 0.31" W x 0.44" H (17.4mm x 7.8mm x 11.1mm)
Raupapa SPA01 Mana (Watts) 1W
Packaging - Paa / Case 6-SIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 1866-4745
SPA01A-15-ND
Tae Mahi -40°C ~ 90°C (With Derating)
He pai 79% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 9V - 18V Input
Nama - Whakaputa (Max) 67mA Nga tono ITE (Commercial)