SGA12U07-P1J
MEAN WELLMEAN WELL
SGA12U07-P1J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SGA12U07-P1J
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 12W
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SGA12U07-P1J
Tau Wae SGA12U07-P1J Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8242 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 7.5V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 2.45" L x 1.08" W x 1.79" H (62.2mm x 27.4mm x 45.5mm) Raupapa SGA12U (12W)
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 12W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Ētahi Ingoa 1866-4508
SGA12U07-P1J-ND
Tae Mahi -20°C ~ 60°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 75mW (Max) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Fixed Blade Hononga Whakauru NEMA 1-15P
Puka Wall Mount He pai Level VI
Whakaahuatanga Taipitopito 7.5V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nama - Whakaputa (Max) 1.6A
Raina Rita 39.4" (1.00m) Whakaaetanga CB, cURus