SGA12U05-USB
MEAN WELLMEAN WELL
SGA12U05-USB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SGA12U05-USB
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SGA12U05-USB
Tau Wae SGA12U05-USB Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9055 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 5V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 2.45" L x 1.08" W x 1.56" H (62.2mm x 27.4mm x 39.5mm) Raupapa SGA12U (12W)
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 12W
Ko te poari - Hononga Whakaputa USB A Receptacle
Ētahi Ingoa 1866-4507
SGA12U05-USB-ND
Tae Mahi -20°C ~ 60°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 75mW (Max) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Fixed Blade Hononga Whakauru NEMA 1-15P
Puka Wall Mount He pai Level VI
Whakaahuatanga Taipitopito 5V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nama - Whakaputa (Max) 2.4A