SCW12B-05
MEAN WELLMEAN WELL
SCW12B-05 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCW12B-05
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 12W
Ngā Rauemi: SCW12B-05.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCW12B-05
Tau Wae SCW12B-05 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5709 pcs Pepa Raraunga SCW12B-05.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 1500V Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Raupapa SCW12 Mana (Watts) 12W
Packaging - Paa / Case 24-DIP Module, 9 Leads
Ētahi Ingoa 1866-4374
SCW12B-05-ND
Tae Mahi -25°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2.4A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.4A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High