SCW12A-15
MEAN WELLMEAN WELL
SCW12A-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCW12A-15
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 12W
Ngā Rauemi: SCW12A-15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCW12A-15
Tau Wae SCW12A-15 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6545 pcs Pepa Raraunga SCW12A-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 1500V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Raupapa SCW12 Mana (Watts) 12W
Packaging - Paa / Case 24-DIP Module, 8 Leads
Ētahi Ingoa 1866-4373
SCW12A-15-ND
Tae Mahi -25°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
He pai 82% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 800mA 9V - 18V Input
Nama - Whakaputa (Max) 800mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High