PLM-40-700
MEAN WELLMEAN WELL
PLM-40-700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLM-40-700
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 29-57V 700MA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLM-40-700
Tau Wae PLM-40-700 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 29-57V 700MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5612 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 29 ~ 57 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 110VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 295VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Rahi / Rahi 6.89" L x 1.65" W x 0.94" H (175.0mm x 42.0mm x 24.0mm)
Raupapa PLM-40 Ratonga IP30
Mana (Watts) 39W Ētahi Ingoa 1866-3831
PLM-40-700-ND
Tae Mahi -30°C ~ 40°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, SCP He pai 87%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 29 ~ 57 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 700mA Whakaaetanga CB, CCC, CE, cURus, ENEC