PLM-40-500
MEAN WELLMEAN WELL
PLM-40-500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLM-40-500
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 40-80V 500MA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLM-40-500
Tau Wae PLM-40-500 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 40-80V 500MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6073 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 40 ~ 80 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 110VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 295VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Rahi / Rahi 6.89" L x 1.65" W x 0.94" H (175.0mm x 42.0mm x 24.0mm)
Raupapa PLM-40 Ratonga IP30
Mana (Watts) 40W Ētahi Ingoa 1866-3830
PLM-40-500-ND
Tae Mahi -30°C ~ 40°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, SCP He pai 88%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 500mA 40 ~ 80 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Whakaaetanga CB, CCC, CE, cURus, ENEC