PLM-12-700
MEAN WELLMEAN WELL
PLM-12-700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLM-12-700
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 11-18V 700MA
Ngā Rauemi: PLM-12-700.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLM-12-700
Tau Wae PLM-12-700 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 11-18V 700MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8814 pcs Pepa Raraunga PLM-12-700.pdf
Putanga - Whakaputa 11 ~ 18 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 110VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 295VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Rahi / Rahi 5.71" L x 1.50" W x 0.87" H (145.0mm x 38.0mm x 22.0mm)
Raupapa PLM-12 Ratonga IP30
Mana (Watts) 13W Ētahi Ingoa 1866-3813
PLM-12-700-ND
Tae Mahi -30°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 83%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 11 ~ 18 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 700mA Whakaaetanga CB, CE, cURus, ENEC