PLM-25-700
MEAN WELLMEAN WELL
PLM-25-700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLM-25-700
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 21-36V 700MA
Ngā Rauemi: PLM-25-700.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLM-25-700
Tau Wae PLM-25-700 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 21-36V 700MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7900 pcs Pepa Raraunga PLM-25-700.pdf
Putanga - Whakaputa 21 ~ 36 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 110VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 295VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Rahi / Rahi 5.71" L x 1.50" W x 0.87" H (145.0mm x 38.0mm x 22.0mm)
Raupapa PLM-25 Ratonga IP30
Mana (Watts) 25W Ētahi Ingoa 1866-3821
PLM-25-700-ND
Tae Mahi -30°C ~ 45°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 86%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 21 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 700mA Whakaaetanga CB, CE, cURus, ENEC