PB-360P-48
MEAN WELLMEAN WELL
PB-360P-48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PB-360P-48
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua BATT CHRGR LEAD ACID 57.6V 6.25A
Ngā Rauemi: PB-360P-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PB-360P-48
Tau Wae PB-360P-48 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga BATT CHRGR LEAD ACID 57.6V 6.25A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1213 pcs Pepa Raraunga PB-360P-48.pdf
Taumaha 1500g Ngaohihi - Nga Whakauru 57.6V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Rahi / Rahi 9.96" L x 5.31" W x 1.91" H (253.0mm x 135.0mm x 48.5mm)
Raupapa PB-360 Mana - Max 360W
Ētahi Ingoa 1866-3740
PB-360P-48-ND
Tae Mahi -20°C ~ 60°C
Tau o nga Pūtau 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga LED Indicator
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed Battery Charger 57.6V 6.25A 48V Te wa kaute -
Tae Ngaru - Max 6.25A Pūtaiao Battery Lead Acid, Lithium-Ion
Rahi Pūtau Battery 48V Whakaaetanga CE, cURus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PB-360P-24
PB-360P-24
Kaihanga: MEAN WELL
Whakaahuatanga: BATT CHRGR LEAD ACID 28.8V 12.5A