PB-360P-24
MEAN WELLMEAN WELL
PB-360P-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PB-360P-24
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua BATT CHRGR LEAD ACID 28.8V 12.5A
Ngā Rauemi: PB-360P-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PB-360P-24
Tau Wae PB-360P-24 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga BATT CHRGR LEAD ACID 28.8V 12.5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1095 pcs Pepa Raraunga PB-360P-24.pdf
Taumaha 1500g Ngaohihi - Nga Whakauru 28.8V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Rahi / Rahi 9.96" L x 5.31" W x 1.91" H (253.0mm x 135.0mm x 48.5mm)
Raupapa PB-360 Mana - Max 360W
Ētahi Ingoa 1866-3739
PB-360P-24-ND
Tae Mahi -20°C ~ 60°C
Tau o nga Pūtau 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga LED Indicator
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed Battery Charger 28.8V 12.5A 24V Te wa kaute -
Tae Ngaru - Max 12.5A Pūtaiao Battery Lead Acid, Lithium-Ion
Rahi Pūtau Battery 24V Whakaaetanga CB, CE, cURus