LPV-150-24
MEAN WELLMEAN WELL
LPV-150-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPV-150-24
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 24V 6.3A
Ngā Rauemi: LPV-150-24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPV-150-24
Tau Wae LPV-150-24 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 24V 6.3A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2790 pcs Pepa Raraunga LPV-150-24.pdf
Putanga - Whakaputa 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 180VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC
Momo Constant Voltage Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Raupapa LPV-150 Ratonga IP67
Mana (Watts) 151W Ētahi Ingoa 1866-3292
LPV-150-24-ND
Tae Mahi -25°C ~ 65°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 89%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 6.3A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 6.3A Whakaaetanga CE, cURus