LPV-100-36
MEAN WELLMEAN WELL
LPV-100-36 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPV-100-36
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 36V 2.8A
Ngā Rauemi: LPV-100-36.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPV-100-36
Tau Wae LPV-100-36 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 36V 2.8A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3966 pcs Pepa Raraunga LPV-100-36.pdf
Putanga - Whakaputa 36V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 264VAC
Momo Constant Voltage Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 7.48" L x 2.05" W x 1.46" H (190.0mm x 52.0mm x 37.0mm)
Raupapa LPV-100 Ratonga IP67
Mana (Watts) 101W Ētahi Ingoa 1866-3287
LPV-100-36-ND
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OVP He pai 88%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 2.8A 36V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 2.8A Whakaaetanga CE, cURus