LPFH-60D-54
MEAN WELLMEAN WELL
LPFH-60D-54 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPFH-60D-54
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 32.4-54V 1.12A
Ngā Rauemi: LPFH-60D-54.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
32 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPFH-60D-54
Tau Wae LPFH-60D-54 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 32.4-54V 1.12A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2798 pcs Pepa Raraunga LPFH-60D-54.pdf
Putanga - Whakaputa 32.4 ~ 54 V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 200VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 400VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm)
Raupapa LPFH-60D Ratonga IP67
Mana (Watts) 60W Tae Mahi -40°C ~ 90°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga OTP, OVP, SCP He pai 90%
Te whakaheke Analog, PWM Whakaahuatanga Taipitopito 1.12A 32.4 ~ 54 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 1.12A Whakaaetanga cURus