LPFH-60D-42
MEAN WELLMEAN WELL
LPFH-60D-42 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPFH-60D-42
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 25.2-42V 1.43A
Ngā Rauemi: LPFH-60D-42.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPFH-60D-42
Tau Wae LPFH-60D-42 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 25.2-42V 1.43A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3561 pcs Pepa Raraunga LPFH-60D-42.pdf
Putanga - Whakaputa 25.2 ~ 42 V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 200VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 400VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm)
Raupapa LPFH-60D Ratonga IP67
Mana (Watts) 60W Ētahi Ingoa 1866-3252
LPFH-60D-42-ND
Tae Mahi -40°C ~ 90°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, OVP, SCP He pai 90%
Te whakaheke Analog, PWM Whakaahuatanga Taipitopito 1.43A 25.2 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 1.43A Whakaaetanga cURus