LPF-25D-42
MEAN WELLMEAN WELL
LPF-25D-42 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPF-25D-42
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 23.1-42V 600MA
Ngā Rauemi: LPF-25D-42.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPF-25D-42
Tau Wae LPF-25D-42 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 23.1-42V 600MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4568 pcs Pepa Raraunga LPF-25D-42.pdf
Putanga - Whakaputa 23.1 ~ 42 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 5.83" L x 1.57" W x 1.26" H (148.0mm x 40.0mm x 32.0mm)
Raupapa LPF-25D Ratonga IP67
Mana (Watts) 25W Ētahi Ingoa 1866-3189
LPF-25D-42-ND
Tae Mahi -35°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 85.5%
Te whakaheke Analog, PWM Whakaahuatanga Taipitopito 600mA 23.1 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 600mA Whakaaetanga CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE