LPF-25D-30
MEAN WELLMEAN WELL
LPF-25D-30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPF-25D-30
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 16.5-30V 840MA
Ngā Rauemi: LPF-25D-30.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPF-25D-30
Tau Wae LPF-25D-30 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 16.5-30V 840MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4462 pcs Pepa Raraunga LPF-25D-30.pdf
Putanga - Whakaputa 16.5 ~ 30 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 5.83" L x 1.57" W x 1.26" H (148.0mm x 40.0mm x 32.0mm)
Raupapa LPF-25D Ratonga IP67
Mana (Watts) 25W Ētahi Ingoa 1866-3187
LPF-25D-30-ND
Tae Mahi -35°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 85.5%
Te whakaheke Analog, PWM Whakaahuatanga Taipitopito 840mA 16.5 ~ 30 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 840mA Whakaaetanga CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE