IDPC-65-1050
MEAN WELLMEAN WELL
IDPC-65-1050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDPC-65-1050
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 46-62V 1.05A
Ngā Rauemi: IDPC-65-1050.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDPC-65-1050
Tau Wae IDPC-65-1050 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 46-62V 1.05A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5735 pcs Pepa Raraunga IDPC-65-1050.pdf
Putanga - Whakaputa 46 ~ 62 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 180VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 295VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Rahi / Rahi 5.12" L x 2.66" W x 0.81" H (130.0mm x 67.5mm x 20.5mm)
Raupapa IDPC-65 Ratonga -
Mana (Watts) 65W Ētahi Ingoa 1866-2982
IDPC-65-1050-ND
Tae Mahi -20°C ~ 40°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 87%
Te whakaheke Analog, PWM Whakaahuatanga Taipitopito 1.05A 46 ~ 62 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 1.05A Whakaaetanga CB, CE, CCC, cURus, ENEC